Jak szybko wynająć toaletę na budowę?

budowa

Każdy plac budowy musi zapewniać pracownikom odpowiednie warunki sanitarne. Do takich niezbędnych elementów wyposażenia zalicza się kabina toaletowa. Jej zakup zwykle nie opłaca się inwestorowi, dlatego korzystną opcją jest wynajem przenośnych toalet.

Ile kabin musi być na budowie?

Ich liczba jest uzależniona od wielkości załogi – na każdą dziesiątkę pracowników powinna przypadać oddzielna kabina. Drugą kwestią jest częstotliwość serwisu. W przypadku budowy zaleca się, aby serwis odbywał się raz w tygodniu, przy mniejszej liczbie pracowników można zdecydować się na opcję z serwisem co do dwa tygodnie. Dłuższy czas korzystania z jednej kabiny będzie już dla pracowników mało komfortowy.

Standardowa kabina na budowę ma w środku stanowisko toaletowe z deską sedesową, pisuar, drzwi z zamkiem, antypoślizgową podłogę, półprzeźroczysty dach oraz system wentylacji. W kabinie przenośnej znajduje się także zbiornik na nieczystości, który musi być regularnie opróżniany i dezynfekowany – właśnie dlatego częstszy serwis toalet jest lepszym rozwiązaniem.

Jak szybko znaleźć przenośną toaletę?

Najprościej zrobić to korzystając z wyszukiwarki wcexpress.pl. Gromadzi ona w jednym miejscu wielu dostawców przenośnych toalet, dzięki czemu szybko i wygodnie da się porównać ich oferty i spośród nich wybrać tę najwłaściwszą. Wyszukiwania zawęża się do konkretnej miejscowości, a oferty dostawców wyświetlają się na uporządkowanej liście i jeśli któraś propozycja wydaje się odpowiednia, wystarczy ją zaznaczyć. Porównywarka podaje już ostateczną cenę wynajmu, po skorzystaniu z usługi nie są doliczane żadne dodatkowe opłaty. Trwa to bardzo krótko, a z wyszukiwarki można skorzystać w dowolnym momencie.

Wynajem przenośnej toalety na budowę za pośrednictwem wyszukiwarki jest prosty i bezpieczny, a usługa jest realizowana od razu. Użytkownik musi tylko mieć urządzenie z dostępem do internetu. Skorzystanie z usługi wynajmu nie wymaga podpisywania umowy, a płatności można dokonać online. System automatycznie przedłuża wynajem kabiny, więc jeśli zmieni się pierwotnie zaznaczony termin, aplikacja zadba o to, by przenośne toalety pozostały nadal dostępne. Wynajęte kabiny są dostarczane na wskazane miejsce w przeciągu dwóch dni roboczych, a w szczególnych sytuacjach można skorzystać z opcji „express”, czyli dostarczenia kabiny na drugi dzień.