Usługi hydrauliczne we Wrocławiu – gdzie szukać i jakich cen się spodziewać?

hydraulik z Wrocławia

Jesteś mieszkańcem Wrocławia i właśnie dotknęła Cię nieprzyjemna awaria hydrauliczna? Potrzebujesz pilnie wezwać hydraulika i zastanawiasz się, gdzie najtaniej można skorzystać z usług fachowców? W dzisiejszym wpisie odpowiemy na Twoje rozterki, dzięki czemu nie zmarnujesz już ani minuty dłużej na żmudne poszukiwania najlepszej oferty. Skorzysta na tym także Twój portfel, dlatego zapraszamy do lektury.

Tani hydraulik we Wrocławiu

Jotka Hydraulik (kliknij: https://jotka-hydraulik.pl/ ) już od wielu lat profesjonalnie zajmuję się naprawą i konserwacją wszelkich urządzeń w Twoim domu, przez które przepływa woda. Pogotowie hydrauliczne 24h funkcjonujące na terenie miasta Wrocław, to zespół profesjonalistów, którzy wykonują powierzone im obowiązki z niezwykłym zaangażowaniem, precyzją oraz w oparciu o obowiązujące normy i zasady bezpieczeństwa.

Dzięki nieocenionej wiedzy oraz doświadczeniu oferują pełen zakres usług, obejmujących takie czynności jak montaż i naprawa instalacji wodno-kanalizacyjnych oraz centralnego ogrzewania.

Każdy pracujący tu hydraulik to specjalista w swojej dziedzinie, który zapewnia najwyższy poziom swojej pracy. Przeczytać można o tym, chociażby na opiniach Google.

Ceny usług hydraulicznych

Ceny usług hydraulicznych podane poniżej są przykładowe, nie wliczają się tutaj koszty użytych materiałów. Ostateczna cena jest zawsze ustalana indywidualnie, a klient zostaje powiadomiony o tym telefonicznie, lub po inwentaryzacji prac.

Do cen podanych poniżej należy także doliczyć podatek VAT 23%:

 • Drobne prace hydrauliczne (np. wymiany uszczelek w baterii) 10 – 20 zł/szt.
 • Zamontowanie kratek wentylacyjnych 5 – 25 zł/szt.
 • Wykonanie podejść wodno–kanalizacyjnych z tworzyw sztucznych 190 zł/szt.
 • Wymiana baterii umywalkowej, zlewozmywakowej, wannowej 100 zł/sz
 • Zamontowanie zestawu hydroforowego 250 zł/szt.
 • Wymiana syfonu umywalki lub zlewozmywaka 50 zł/szt.
 • Montaż umywalki 70 zł/szt.
 • Montaż bidetu 200 zł/szt.
 • Montaż kabiny natryskowej (Wolnostojącej z panelem natryskowym) 350 zł/szt.
 • Montaż wanny 200 zł/szt.
 • Montaż brodzika 150zł/ szt.

Pogotowie hydrauliczne Wrocław 24h

Jotka Hydraulik oferuje usługi hydrauliczne klientom indywidualnym, zarządcom nieruchomości, firmom ubezpieczeniowym, małym przedsiębiorstwom, zakładom i agencjom urzędowym. Doświadczony specjalista rozwiąże wszelkie problemy, bez względu na to czy klient mieszka na terenie miasta Wrocław czy w najbliższych okolicach. Przeprowadzamy między innymi takie prace, jak udrażnianie kanalizacji, kamerowanie (inspekcje), montaż urządzeń sanitarnych, przepychanie rur.

Firma działa 24h na dobę (kliknij:
https://jotka-hydraulik.pl/pogotowie-kanalizacyjne/), przez 7 dni w tygodniu będąc do Państwa dyspozycji, świadcząc szeroką gamę usług hydraulicznych. Jeśli instalacja w Twoim domu lub firmie uległa awarii i potrzebujesz przepchania rur, udrożnienia lub inspekcji (kamerowania) kanalizacji, skontaktuj się z profesjonalną firmą! Szukając usług hydraulicznych na terenie Wrocławia, nie zapomnij o Jotce!

źródło zdjęcia: freepik.com