Szafki pod telewizor, które najchętniej wybieramy do salonów

szafki pod telewizor

W salonie może zabraknąć komody, kredensu, witryny i konsoli. Nie może jednak zabraknąć szafki pod telewizor, który wraz z pomocniczymi sprzętami elektronicznymi w większości pokoi dziennych zajmuje najważniejsze miejsce. Ekspozycja telewizora wiąże się z komfortem oglądania, od wysokości umieszczenia odbiornika zależy bowiem jakość naszego wypoczynku. Szafki pod telewizor, które wybieramy najczęściej są meblami, nawiązującymi do najnowszych trendów aranżacyjnych. Wystrój wnętrz musi być spójny, dlatego szafki RTV najczęściej odpowiadają koncepcji designerskiej pozostałych mebli.

Modne szafki pod telewizor

Wybierając szafkę pod telewizor chcemy, aby pasowała do stylistyki wnętrza i zachwycała designem. Nowoczesne szafki RTV odpowiednie są do pomieszczeń, w których rządzi minimalizm. Wiszące lub stojące szafki telewizyjne bez widocznych uchwytów oraz nóżek, lakierowane w połysku lub macie na biało lub czarno to mocny, a zarazem bezpieczny akcent kolorystyczny, pasujący do nowoczesnego pomieszczenia. Nowoczesne i stylowe szafki rtv pod telewizor cieszą się ogromną popularnością, zwłaszcza wśród osób, które nie eksponują bibelotów. Minimalistyczne szafki pod telewizor nie wymagają zastosowania dodatkowych ozdób, świetnie prezentują się na gładkiej ścianie lub w połączeniu z betonem architektonicznym.

szafka rtv

Wciąż popularne szafki pod telewizor do salonu

Wnętrza w stylu skandynawskim są wciąż bardzo popularne, stąd wybór szafek pod telewizor często wiąże się z poszukiwaniem modeli, stanowiących połączenie bieli i drewna. Stylowe szafki telewizyjne stojące, w odcieniu bieli, z wyraźnie widocznymi, czarnymi uchwytami oraz drewnianym blatem prezentują się efektownie i ponadczasowo. Szafki RTV w stylu skandynawskim są modne od kilku sezonów i z pewnością na długo pozostaną wśród najchętniej wybieranych modeli. Ich uniwersalność i trwałość gwarantuje niezawodne użytkowanie przez wiele lat.

szafka pod rtv

Szafki pod telewizor – loftowe inspiracje

Szafki pod telewizor w stylu industrialnym to meble, wykonane z drewna, osadzone na metalowej konstrukcji, najczęściej malowane proszkowo na kolor czarny. Efektowne szafki RTV w stylu loft znakomicie prezentują się przy ścianie, obłożonej cegłą i podświetlonej pięknie ściennymi reflektorami. Szafka pod telewizor w stylu industrialnym powinna posiadać otwarte półki, na których eksponowane sprzęty elektroniczne prezentują się efektownie i nowocześnie. Szafki pod telewizor w stylu industrialnym są nieodłącznym elementem loftowych wnętrz, dlatego cieszą się dużą popularnością wśród osób, wybierających elementy wystroju w tym stylu.

Szafki pod telewizor w nowoczesnych konfiguracjach

O ile typowe meblościanki dawno już odeszły w niepamięć, o tyle nowoczesne, minimalistyczne zestawienia kilku szafek stojących lub wiszących sprawdzają się w salonie, na ścianie telewizyjnej. Ogromną popularnością cieszą się szafki pod telewizor, stanowiące jeden z elementów układu mebli. Kupowane w zestawie z szafkami stojącymi lub wiszącymi zdecydowanie sprawdzają się w nowocześnie urządzonych pokojach dziennych, w których ważny jest ład i porządek. Szafki pod telewizor są przestrzenią, służącą do przechowywania i ekspozycji urządzeń oraz akcesoriów multimedialnych, uzupełnione dodatkowymi meblami w tej samej stylistyce pozwalają zaaranżować stylową przestrzeń, służącą przechowywaniu dokumentów lub wyjątkowych trunków. Wśród najpopularniejszych szafek pod telewizor, wybieranych w zestawach mebli do salonu znajdują się efektowne połączenia bieli i czerni z drewnem. Wciąż wybieramy szafki z frontami lakierowanymi na wysoki połysk i eliminujemy widoczne uchwyty.