Rolety typu screen – solidne rozwiązanie

Rolety zewnętrzne screen

Głównym zastosowaniem rolet Screen jest ochrona wnętrz przed nadmiernym nasłonecznieniem, promieniowaniem oraz nagrzewaniem się. Zastosowane rozwiązania wspierają prace klimatyzatorów, ograniczając koszty ich eksploatacji, z kolei właściwości tkanin zapewniają odpowiednie stłumienie promieni słonecznych bez całkowitego zaciemniania pomieszczeń i ograniczania widoczności. Rolety zapewniają także izolacje akustyczną. 

Najlepsze miejsce do zakupu?

Zakupy w internecie to wygoda, komfort i przede wszystkim ogromna oszczędność czasu. Korzystanie ze sklepów internetowych to niczym nieograniczony dostęp do całego asortymentu rolet, które nie zawsze znajdują się do wglądu w sklepach fizycznych i pewność na znalezienie modelu dopasowanego idealnie do swoich potrzeb. Rolety screen sklep internetowy to bardzo dobre miejsce na zakup.

Solidność i bezpieczeństwo 

Dzięki zastosowaniu w roletach typu Screen systemu zintegrowanych z tkaniną prowadnic, niestraszne są im podmuchy wiatru i ciężkie warunki atmosferyczne takie jak grad i deszcz. System ZIP cały czas dba o odpowiednie napięcie tkaniny i zapewnia jej odpowiednią stabilność nawet w bardziej ekstremalnych warunkach. Tkaniny mają w swoim składzie włókna szklane powlekane PCV dzięki czemu łatwo utrzymać je w czystości, a także można zwijać je nawet wtedy kiedy są wciąż mokre. Rolety Screen w stanie opuszczonym, mogą pełnić również funkcję moskitier, skutecznie odgradzając owadom i insektom dostęp do wnętrz. 

Inteligentne rozwiązania

Zwolennicy inteligentnych i wygodnych rozwiązań docenią możliwość podłączenia elektrycznego sterowania roletami Screen do zintegrowanych systemów zarządzania budynkiem. Umożliwi to korzystanie z nich zdalnie z dowolnego miejsca. Dodatkowo, system sterowania rolet Screen wyposażony jest w różnego rodzaju czujniki, takie jak czujnik natężenia światła czy czujnik temperatury, które zautomatyzują korzystanie z nich i zabezpieczą chroniony obiekt na każdą ewentualność. 

Rolety zewnętrzne screen

Niepowtarzalny styl 

Rolety Screen na wymiar to świetna propozycja dla osób ceniących sobie stylowe rozwiązania i indywidualność. Różne wymiary skrzynek górnych, w których schowane są rury nawojowe tkaniny, wpasują się odpowiednio w każde okno i przeszkloną przestrzeń, dzięki czemu wpiszą się dobrze w stylistykę zarówno nowoczesnych jak i bardziej tradycyjnych budynków. Skrzynki występują w kształtach owalnych, kwadratowych i ściętych, a ich kolorystyka dopasowana jest do kolorystyki prowadnic, dzięki czemu można dobrać spójną aranżacje. Szeroki wybór wzorów i barw tkanin pozwala na idealne dostosowanie ich do swoich oczekiwań i wpasowanie ich w istniejącą już estetykę fasad budynku czy też wnętrz. 

Sposoby montażu

Jeżeli klient nie czuje się na siłach, większość producentów rolet typu Screen zapewnia możliwość skorzystania z usług profesjonalnych monterów, którzy zapewniają fachową pomoc i gotowe rozwiązania. Wszyscy ci, którzy woleliby wybrać rolety Screen ZIP do samodzielnego montażu nie będą jednak zawiedzeni. Wystarczą zwykłe domowe narzędzia oraz uważne śledzenie załączonej instrukcji by poradzić sobie samemu. Rolety można przytwierdzić do ramy okna, konstrukcji fasady lub bezpośrednio na ścianie.