Komfortowe noclegi dla firm budowlanych

budowa

Bardzo często z noclegów pracowniczych, w specjalnie przygotowanych hotelach, korzystają ekipy budowlane. W kwestii pracodawcy jest zapewnienie odpowiedniego zakwaterowania dla całego zespołu pracowników budowlanych. Bardzo często się zdarza, że wykonują swoją pracę nawet kilkaset kilometrów od miejsca zamieszkania. Dlatego tak ważne jest, aby zapewnić im odpowiedni komfort, w którym będą mogli wypocząć i się zrelaksować.

Hotele pracownicze

W skład zespołu budowlanego często liczy się kilkunastu lub kilkudziesięciu osób. Dlatego kwaterowanie ich w różnych hotelach byłoby uciążliwe pod względem logistycznym. Często pracodawca zapewnia transport na plac budowy firmowymi pojazdami. Na szczęście na rynku jest wiele hoteli pracowniczych,  o odpowiednim standardzie, w przyzwoitej cenie, innym słowem idealne dla całego zespołu budowlanego jak i dla inwestora. Tanie kwatery pracownicze w Krakowie posiadają wszystko co jest niezbędne, aby pracownicy mogli swobodnie wypocząć. Istnieją po to, aby służyć firmom i pracownikom, którzy będą w nich przebywać. Wynajem kwater jest dużo bardziej opłacalne niż wynajem samochodu, którym mieliby dojeżdżać codziennie na plac budowy. 

Jak powinny wyglądać pokoje

Przede wszystkim trzeba się zastanowić czego się oczekuje. Czy jest to krótko czy długoterminowy pobyt. Jednak niezależnie od długości pobytu, kwatery muszę spełniać warunki komfortowego wypoczynku, gdzie każdy pracownic będzie mógł odzyskać siły po dniu spędzonym na budowie. W skład wyposażenia, oprócz wygodnego łóżka, powinno wchodzić:

  • Kuchnia 
  • Prywatna łazienka
  • Telewizor i internet

Powodów dla których warto korzystać z takich hoteli jest bardzo dużo, jednak można wymienić najważniejsze:

  • Atrakcyjne ceny
  • Wygodny pokój
  • Szybki dojazd do pracy

Nowoczesne kwatery pracownicze są gwarancją  wypoczynku i relaksu po długim dniu. 

Coraz więcej możliwości

Ze względu na nieustannie rosnące zainteresowanie kwaterami pracowniczymi, wybór dla pracodawcy staje się coraz trudniejszy. Pracodawca musi zwrócić uwagę na wiele czynników zanim dokona wyboru. Lokalizacja, cena, ilość miejsc noclegowych oraz wyposażenie pomieszczeń, w których będą mieszkać jego pracownicy, to wszystko są kluczowe elementy. Wynajmując mieszkania od Draggo House zyskuje się pewność, ze pracownicy maja dostarczone wszystkie elementy, które są im niezbędne do efektywnego wypoczynku. Każde mieszkanie jest wyposażone w kuchnie i łazienkę. W kuchni znajduje się sprzęt, dzięki któremu można swobodnie przygotować posiłek oraz lodówka, w której można go przechować. Wśród elementów wyposażenia łazienki znajdzie się prysznic, lustro, umywalka i toaleta. Oprócz tego każdy pracownik ma dostęp do pralki i suszarki. Dodatkowo każde pomieszczenie jest zamykane na zamki szyfrowe, dzięki temu nie trzeba będzie się martwić o zgubione klucze. Firma oferuje aż 210 miejsc noclegowych, dlatego jest to najlepsze rozwiązanie dla firm budowlanych wysyłających swoje zespoły w delegację.