Jakie gniazdka elektryczne i włączniki do domu wybrać?

gniazdka elektryczne

Interesują Cię nowoczesne gniazdka elektryczne i włączniki? A może szukasz minimalistycznego osprzętu elektroinstalacyjnego? Zastanawiasz się, na które produkty warto zwrócić uwagę? Sprawdź nasze polecenia już teraz!

  1. Minimalistyczny osprzęt elektroinstalacyjny – co wybrać?
  2. Na jakie gniazdka Karlik warto się zdecydować?

Szukasz wytrzymałych i niezawodnych rozwiązań? Potrzebujesz minimalistycznych, eleganckich lub takich, które sprawdzą się w surowym wnętrzu gniazdek i włączników światła? Już teraz sprawdź kolekcję marki Karlik! Gwarantujemy, że w rozbudowanym asortymencie znajdziesz wszystko z osprzętu elektroinstalacyjnego, czego aktualnie potrzebujesz dla swojego domu. 

Minimalistyczny osprzęt elektroinstalacyjny – co wybrać?

W przypadku osprzętu elektroinstalacyjnego sporą popularnością cieszą się Karliki MINI, które doskonale wpasowują się niemalże w każdą aranżację. Rozwiązanie tej serii wybierają przede wszystkim osoby, którym zależy na dobrej jakości poszczególnych elementów oraz minimalizmie. Świetnie dopełniają przede wszystkim nowoczesne i modernistyczne wnętrza. 

W serii tej znajdziesz przede wszystkim ramki o wielkości 80 mm x 80 mm x 6,3 mm w przeróżnych wariantach kolorystycznych. Uniwersalne ramki wyprodukowane z tworzywa sztucznego dostępne są w aż 7 kolorach, podobnie jak mechanizmy. W przypadku ramek pośrednich producent proponuje 19 kolorów, w tym 12 w barwach pastelowych. Seria Karliki MINI obejmuje także ramki pojedyncze oraz wielokrotne, które można zamontować nie tylko w pionie, ale i poziomo. 

Dostępne w ofercie podstawowe łączniki doskonale sprawdzają się w połączeniu z elektroniką – nawet tą skomplikowaną. W asortymencie znajdziesz między innymi gniazda multimedialne, antenowe, telefoniczno-komputerowe czy bryzgoszczelne. Polecamy sprawdzić również łączniki wykonane w amerykańskim stylu. To oryginalne rozwiązania z dźwigniowym mechanizmem. Oczywiście w ofercie dostępne są także Karlik włączniki i wyłączniki standardowe. Wybierz ten wariant, który spełnia Twoje oczekiwania i pasuje do aranżacji danego miejsca. 

Na jakie gniazdka Karlik warto się zdecydować?

Zastanawiasz się, jakie Karlik gniazdka produkuje i czy warto się na nie zdecydować? Odpowiedź na to pytanie jest prosta – tak! Do zalet gniazdek marki Karlik zalicza się nie tylko trwałość i wysoką jakość, ale i to, że w ofercie znajdziesz różnorodne rozwiązania – od modeli klasycznych zaczynając, a kończąc na specjalnych konstrukcjach. Każde gniazdko wykonano z odpowiednich materiałów, dzięki czemu produkty charakteryzują się nie tylko ogromną wytrzymałością, ale i świetną odpornością na negatywne czynniki zewnętrzne czy ewentualne uszkodzenia. Do wyboru masz oczywiście gniazda pojedyncze, podwójne, hermetyczne, natynkowe i zewnętrzne. W przypadku kolorów natomiast dostępne są nie tylko tradycyjne białe rozwiązania, ale i w odcieniach szarości, złote, satynowe, brązowe, srebrne, tytanowe czy w antracytowe.

Gniazda elektryczne serii deco sprawdzą się w każdym domu. Warto również sprawdzić karlik deco i gniazda antenowe (w tym również gniazda rtv). Karlik mini obejmuje wiele popularnych wariantów. Jeżeli w serii mini nie znajdziesz czegoś odpowiedniego, zawsze możesz sprawdzić inne modele, czego przykładem jest srebrny metalik. W przypadku ramek wielokrotnych warto postawić na czarny mat lub modele z efektem szkła, które pozwolą uzyskać świetny efekt. Klient ma obecnie nieograniczone możliwości jeżeli chodzi o taki osprzęt elektryczny. W sklepie online do twojej dyspozycji są wszystkie popularne modele, które nadają się do aranżacji każdego wnętrza.