4 powody, dla których opłaca się wybrać żarówki LED marki Philips

żarówki LED Philips

Philips to znany i ceniony producent oświetlenia LED, które zrewolucjonizowało rynek oświetleniowy. Na sprawdzone rozwiązania takie jak żarówki LED od Philipsa opłaca się postawić z wielu powodów – oto najważniejsze z nich.

Wysoka jakość światła

Jedną z kluczowych przesłanek, dla których lampy Philips cieszą się tak dużym zainteresowaniem, jest wysoka jakość emitowanego przez nie światła. Zapewniają one wierne odwzorowanie naturalnych kolorów – w ich przypadku wskaźnik CRI służący do mierzenia odwzorowania barw wynosi powyżej 80, co jest znakomitym wynikiem. Na ofertę marki dostępną m.in. w sklepie Centrum Światła składają się żarówki LED w bogatej palecie temperatury barwowej – od 2200K do 6000K.

Doskonała trwałość

Kolejną zaletą żarówek LED od Philipsa jest znakomita trwałość – nawet do 10 razy dłuższa w porównaniu z tradycyjnymi żarówkami żarnikowymi oraz halogenami. Jest to zasługą innowacyjnych procesów produkcyjnych, w których zastosowanie znajdują wyłącznie najlepsze gatunkowo materiały o doskonałych parametrach technicznych. To przekłada się nie tylko na skuteczność oświetlenia, ale też i na jego bezawaryjne funkcjonowanie przez długi czas.

Duża wydajność i energooszczędność

Oświetlenie LED marki Philips słynie z wydajności. Jest energooszczędne, a świecić może do 20 tys. godzin – czyli mniej więcej 15. lat.  Jest to zatem długoterminowa inwestycja, która szybko przynosi korzyści w postaci niższych rachunków za prąd. Prezentowane żarówki pobierają do 80 proc. mniej energii niż tradycyjne oświetlenie, co czyni je jednymi z najlepszych na świecie produktów oświetleniowych.

Korzyści dla środowiska

Obecnie kładzie się ogromny nacisk na wdrażanie w życie rozwiązań pozostających w zgodzie z proekologicznymi trendami. Do wytwarzania żarówek LED Philips nie stosuje elementów zawierających rtęć. Poza tym oświetlenie te nie emituje szkodliwego promieniowania UV i IR oraz spełnia międzynarodowe normy w zakresie bezpieczeństwa użytkowania. Trwałość żarówek nie powoduje konieczności częstej ich wymiany, co przyczynia się do zmniejszenia ilości odpadów.

https://centrumswiatla.pl/pl/producer/Philips-lampy/13