3 pomysły na gustowne meble do mieszkania

gustowne meble do mieszkania

Nie sztuką jest urządzić mieszkanie czy dom od tak, wybierając pierwsze lepsze meble, które spodobają nam się w sklepie meblowym. Sztuką jest dokonać takiego wyboru mebli i tak je połączyć, aby tworzyły spójną całość, były praktyczne, a zarazem gustowne i stylowe. W ostatnich latach niemal cały czas jesteśmy “bombardowani” ofertami, promocjami, nowymi trendami w zakresie wyposażenia mieszkań i domów. Przygotowaliśmy 3 propozycje, związane z bieżącymi trendami w urządzaniu mieszkań. Mamy nadzieję, że przypadną Ci do gustu stając się źródłem inspiracji.

  1. Łóżko tapicerowane to hit na 2021
  2. Meble dębowe wracają do łask
  3. Komoda drewniana – pojemna i gustowna

W roku 2021 stawiamy na łóżka tapicerowane, komody drewniane i meble dębowe. Przeczytaj więcej na ich temat!

Łóżko tapicerowane to hit na 2021

Jeśli rozważasz łóżko tapicerowane do swojego mieszkania, to wiedz iż jest to bardzo dobre i wyjątkowo modne w ostatnim czasie rozwiązanie. Łóżka tapicerowane są wygodne i stylowe. Możesz dopasować swój ulubiony styl i kolor, dobrać odpowiedni rozmiar, a następnie wybrać taki materiał, jaki najbardziej Ci odpowiada. Łóżka tapicerowane na ogół są bardzo solidne i wytrzymałe, a przy okazji cechują się wysoką odpornością na wilgoć i ścieranie. Ceny łóżek tapicerowanych jak za taką jakość, wygodę i styl, nie są bardzo wygórowane. Łóżko tapicerowane do domu kupisz za ok. 2500-3000 zł, choć często zdarzają się też promocje w różnych sklepach meblowych on-line, gdzie kupisz takie łóżko z dostawą do domu.

Meble dębowe wracają do łask

Chyba nikt nie ma wątpliwości, ze meble dębowe wracają do łask. Coraz więcej osób stawia na gustowne urządzenie mieszkania drewnianymi meblami. Oczywiście są one odpowiednio droższe od tych z materiałów sztucznych, ale czy jest w ogóle w tym przypadku co porównywać? Meble dębowe to zupełnie inna jakość i styl. Warto rozważyć komody, witryny, szafkę RTV, stół czy ławę kawową. Im więcej elementów drewnianych tym lepszy będzie efekt końcowy!

Komoda drewniana – pojemna i gustowna

Jeden z najlepszych pomysłów na gustowny wystrój mieszkania w stylu retro to komoda drewniana. W zasadzie trudno wyobrazić sobie mieszkanie, nie mówiąc już o domu, bez 1-2 komód, w której trzymamy bieliznę, biżuterię, dokumenty, ręczniki czy ubranka dziecięce, w zależności od indywidualnych potrzeb. Komoda drewniana jest pojemna, dzięki czemu możemy przechowywać w niej rozmaite rzeczy, których nie chcemy trzymać “na widoku”. Komody drewniane stanowią doskonały element wystroju salonu, ale również sypialni. Jest to produkt drewniany, a zatem jest trwały i ponadczasowy. Koszt takiej komody drewnianej to ok. 1500-2000 zł i więcej.