Serwis i zakładanie automatycznych systemów nawadniania Marki

systemy nawadniające

Nawadnianie zieleni jest jedną z podstawowych czynności pielęgnacyjnych. Ręczne podlewanie może być jednak czasochłonne i problematyczne. Rośliny bowiem muszą być podlewane regularnie i o odpowiednich porach. Należy przy tym uważać, by dostarczyć im właściwą porcję wody, a strumień nie był zbyt mocny. Wygodną alternatywą dla tradycyjnego nawadniania ogrodów i terenów zielonych są automatyczne systemy nawadniania. Systemy nawadniające nie tylko podlewają rośliny w odpowiedni sposób, ale pozwalają również oszczędzać wodę, co wiąże się ze zmniejszeniem kosztów, i oszczędzają czas.

Instalacja systemu nawadniającego – zaufaj specjalistom!

Systemy nawadniające ułatwiają pielęgnację zieleni na dużych przestrzeniach, ale z powodzeniem mogą być montowane również na działkach i w przydomowych ogródkach. Odpowiednio zaprojektowany i zainstalowany system nawodnień nie psuje estetyki terenu. Chociaż samodzielna instalacja automatycznego nawadniania nie jest niemożliwe i nie wymaga specjalistycznego sprzętu, prace warto powierzyć specjalistom z firmy LUPUS. Nasza oferta skierowana jest m.in. do mieszkańców miejscowości Marki. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie nawodnień, a zdobyte przez lata doświadczenie i wiedza branżowa to gwarancja, że instalacja będzie działać bez zarzutu.                                                                          

Sprzedaż, montaż, serwis systemów nawadniających – LUPUS – Marki

Działamy głównie na terenie woj. mazowieckiego (Warszawa i okolice, m.in. Marki, Stare Babice, Legionowo). Oferujemy pomoc na każdym etapie realizacji, od projektu poprzez instalację aż po przeszkolenie z zakresu obsługi systemu. Jesteśmy w stanie doradzić optymalne rozwiązania dla danego terenu, dajemy gwarancję na nasze usługi, zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Zajmujemy się także modernizacją systemów nawadniających oraz przygotowaniem instalacji na sezon wiosenno-letni i jesienno-zimowy.