Nowoczesna kolekcja Ona, która wnosi naturę do wnętrza łazienek

Kolekcja Ona została stworzona z szacunku do natury. Wyróżnia się niezwykłą prostotą, ale zapewniającą przy tym ponadprzeciętną funkcjonalność i większy komfort podczas codziennego dbania o higienę. Dzięki niej wyposażysz swoją łazienkę w delikatne ze względu na design, a zarazem bardzo wytrzymałe materiały oferowane przez producenta Roca. Kolekcja Ona to również ponadczasowe wzornictwo połączone z innowacyjnymi kształtami będącymi kwintesencją wnętrzarskiego luksusu.

Perfekcyjna łazienka – inspiracje, duży wybór modnych kolorów baterii łazienkowych i eleganckich mebli

Inspiracje, jak mogą być wyposażone nowoczesne łazienki ciepłe jak środowisko naturalne, prezentowane są na stronie internetowej Roca w kolekcji Ona. Bogata oferta daje wiele możliwości, gdyż zawiera duży wybór kolorów baterii łazienkowych i mebli. Producent udostępnia również wiele rozmiarów sprzętu, co zapewnia niezwykle ciekawe możliwości aranżacyjne (zarówno małej, jak i większej łazienki, a także łazienki przeznaczonej dla gości, łazienki hotelowej i łazienki publicznej).

Kolekcja Ona pozwala łatwo wyposażyć całą łazienkę w taki sposób, aby wyróżniała się spójnością i harmonią. Mogą to być m.in.:

  • umywalki,
  • baterie,
  • meble,
  • WC,
  • bidety,
  • wanny,
  • dodatki.

Warto również wspomnieć o czystych i prostych formach łazienkowych inspiracji Ona, które zapewniają higienę, funkcjonalność oraz komfort. Dla przykładu – filigranowe umywalki Fineceramic® cechują się subtelnym designem i w połączeniu z bateriami o smukłym korpusie (szczególnie utrzymanymi w kolorach rose gold, czarny mat lub titanium black) tworzą niepowtarzalne aranżacje i dodają wnętrzom charakteru. Istnieje również możliwość wyboru modeli umywalek z powłoką Supraglaze® ułatwiającą czyszczenie.

łazienka

Zrównoważony rozwój i naturalne rozwiązania w Twojej łazience – kolekcja Ona przyczyniająca się do redukcji śladu węglowego

Dzięki unikalnemu rozwiązaniu Fineceramic® umywalki z kolekcji Ona są cienkościenne i lżejsze, a co za tym idzie – procesy produkcji i transportu ulegają optymalizacji, przyczyniając się do redukcji śladu węglowego.  W bateriach łazienkowych sztorcowych zastosowano technologię Cold Start oraz ograniczniki przepływu wody (5l/min).  Wszystkie toalety w kolekcji Ona są bezkołnierzowe (Rimless), a mechanizmy spłukujące 4,5l/3l redukują zużycie wody. To wszystko wskazuje na niezwykłą dbałość Roca o zrównoważony rozwój oferowanych technologii.

Miski bezkołnierzowe z powłoką Supraglaze®, łatwowypinalne deski WC oraz wanny narożne wykonane z kompozytu Stonex® – wysoka jakość wykonania, estetyka i bezpieczeństwo

Miski WC Rimless pozwalają na lepsze rozprowadzenie wody i wydajniejsze spłukiwanie. Warto zwrócić uwagę na modele z technologią Supraglaze®, która tworzy niezwykle gładką powierzchnię. Zapobiega ona przywieraniu brudu i ogranicza rozwój bakterii. Producent rekomenduje dodatkowo zapoznać się z modelami desek WC wolnoopadającymi i łatwowypinalnymi oraz deskami WC z higienicznego materiału Supralit®.  Dopełnieniem funkcjonalnej, nowoczesnej łazienki będą wanny narożne w wersji prawej lub lewej z szerokimi półkami. Zostały one wykonane z kompozytu Stonex® (z wysokiej klasy żywic i minerałów) gwarantującego nie tylko piękno, ale również bezpieczeństwo (bardzo przyjemna i naturalna w dotyku powierzchnia antypoślizgowa).