Nowe i komfortowe mieszkania w Lublinie

nowe mieszkanie

Nowe mieszkanie w estetycznym budownictwie położonym na nowoczesnym osiedlu jest marzeniem wielu z nas. Mamy dobą wiadomość dla mieszkańców województwa lubelskiego! W przyszłym roku zostaną oddane do użytku nowe mieszkania w Lublin, które powstają w ramach inwestycji FelinPark.

Atrakcyjne mieszkania położone w sercu Lubelszczyzny

FelinPark jest projektem realizowanym przez przedsiębiorstwo Lalak Properties. Obejmuje on wybudowanie czterech nowoczesnych bloków mieszkalnych przy ulicy Gen. Stanisława Skalskiego. Każdy z bloków będzie miał dostęp do pojemnych parkingów nadziemnych i podziemnych. Ponadto teren otaczający budynki zostanie w całości zagospodarowany do celów użytkowych lub rekreacyjnych. Dzięki temu te nowe mieszkania w Lublinie będą znajdować się w estetycznie zaaranżowanym otoczeniu, a nie wśród niezagospodarowanych odłogów, jak ma to miejsce w przypadku wielu innych inwestycji deweloperskich. Wzdłuż dróg dojazdowych zostaną poprowadzone chodniki i oświetlenie uliczne, co zagwarantuje bezpieczeństwo pieszym.

Skuteczne połączenie nowoczesności, komfortu i estetyki

Nowoczesne bloki budowane w ramach inwestycji FelinPark są wznoszone według nowoczesnych standardów. Pomimo, iż bloki będą posiadały tylko cztery kondygnacje, to w każdym z nich zostaną zamontowane ciche i szybkobieżne windy. Dzięki temu mieszkańcy domów zyskają komfortowy dostęp do swoich mieszkań. Ponadto wszystkie budynki i otaczająca je infrastruktura będą posiadały udogodnienia dla osób niepełnosprawnych. Dodatkowo wiele lokali będzie wyposażonych we własne balkony, zaś ściany bloków zostaną ocieplone i pokryte estetyczną elewacją. Oczywiście nie zabraknie również centralnego ogrzewania, wszelkich podstawowych mediów, czy także podłączenia do sieci TV i internetu. Dzięki tym rozwiązaniom nowe mieszkania w Lublinie w inwestycji FelinPark będą komfortowe dla każdego lokatora, bez względu na jego wiek, wymagania czy stan zdrowia!

Wysoka dostępność komunikacyjna i przyjazne miejsce dla rodzin z dziećmi

Nowe mieszkania inwestycji FelinPark są budowane w miejscu znajdującym się nie tylko relatywnie blisko centrum miasta (ok. 5 km), ale także w pobliżu ważnych szlaków transportowych. Najistotniejszym z nich jest droga ekspresowa S12, która łączy Lublin chociażby z Puławami. Dzięki temu w krótkim czasie można dotrzeć z osiedla w miejsca oddalone od miasta nawet o kilkadziesiąt kilometrów. Okolica jest również obsługiwana przez autobusy komunikacji miejskiej, co pozwoli dzieciom na bezproblemowy dojazd do szkół. Natomiast po skończonych zajęciach w szkole, najmłodsi mieszkańcy FelinPark będą mogli spędzać czas na bezpiecznych placach zabaw. Nowe mieszkania na osiedlu FelinPark w Lublinie są zatem idealnym miejscem do życia dla całych rodzin! Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową: felinpark.pl.