Mobilna myjnia parowa – wyczyści każdą powierzchnię

mobilna myjnia parowa

Od pewnego już czasu mobilne myjnie parowe cieszą się ogromną popularnością, w szczególności wśród posiadaczy samochodów. To specjalistyczne urządzenia, które wykorzystują suchą parę wodną, zaś ta jest podawana pod bardzo dużym ciśnieniem na wybraną powierzchnię. Mają one mnóstwo zalet i doskonale czyszczą wszystkie powierzchnie. Dowiedz się więcej!

Mobilna myjnia parowa – jakie czyści powierzchnie?

Za pomocą mobilnej myjni parowej zdecydowanie najczęściej czyści się samochody. Bez obaw możemy myć koła, kołpaki, czy karoserię. Bardzo często wykorzystuje się ją także do czyszczenia dywanów, wykładzin lub tapicerki. Mobilna myjnia parowa świetnie się sprawdza również do oczyszczania:

  • pomieszczeń biurowych,
  • mebli znajdujących się w domach,
  • sprzętów rehabilitacyjnych,
  • maszyn przemysłowych,
  • posadzek i płytek ceramicznych,
  • restauracji,
  • wózków i fotelików dziecięcych,
  • elewacji i kostki brukowej.

Usługi w tym zakresie świadczy firma Eco-Para z Poznania. Dowiedz się więcej o jej ofercie!

Jakie zalety mają mobilne myjnie parowe?

Zdecydowanie jedną z największych zalet mobilnych myjek parowych jest to, że możemy je bez problemu przenosić. Ogromnym plusem jest także ekologiczność, która wynika z mniejszego zużycia wody (nawet o 50%!) oraz z tego, że takie urządzenia czyszczą bez użycia detergentów chemicznych, co przekłada się na brak ścieków. To idealny przykład sprzętów eco. Dodatkowo mobilna myjnia parowa dociera nawet w trudno dostępne miejsca takie jak np. zawiasy.

Korzystając z mobilnej myjni parowej, minimalizujemy także ryzyko uszkodzenia karoserii. Niestety myjnie ciśnieniowe mają to do siebie, że często pozostawiają na karoserii brzydkie rysy czy mikropęknięcia. W przypadku myjni parowej nie ma takiego niebezpieczeństwa! Są to również wielofunkcyjne urządzenia, bowiem nie są przeznaczone jedynie do mycia karoserii samochodów, ale też do mycia silników, czy elementów znajdujących się we wnętrzu pojazdu. Niemniej ważne jest to, że czyszczenie parą pochłania mniej czasu – w przypadku samochodu jest to zaledwie kilkanaście minut!