Klucz Master – bezpieczeństwo u podstaw

Klucz Master

Drogie systemy alarmowe, rozbudowane systemy monitoringu – to wszystko pozwala zwiększyć bezpieczeństwo budynku, ale jednocześnie jest drogie w zakupie. Klucz Master pozwala na skuteczne zabezpieczenie wnętrza budynku, poprzez powiązanie ze sobą odpowiednio dobranych zamknięć. To pozwoli Ci na otworzenie każdego z nich – jednym kluczem.

Klucz Master dla domu i firmy

Chcąc zabezpieczyć dany budynek warto zacząć od podstaw. Musimy sobie przede wszystkim uświadomić, że tylko odpowiednie zestawienie systemów zabezpieczających, pozwala na faktyczną poprawę poziomu bezpieczeństwa. Klucz Master to rozwiązanie, które nie tylko znacząco utrudni włamanie się do środka budynku czy szafy lub skrzyni, ale także ograniczy dostęp osobom niepowołanym do pomieszczeń w których nie powinni się znaleźć.

Rozwiązanie to pozwala na znacznie łatwiejszą administrację kluczami, które w przypadku firm czy domów z duża ilością zamykanych pomieszczeń tworzą pokaźne pęki kluczy. Nie jest to wygodne, a w przypadku zagrożenia może być bardzo problematyczne. W przypadku potrzeby nagłej ewakuacji z budynku, odpowiednia osoba może otworzyć wszystkie drzwi ewakuacyjne przy pomocy klucza Master bez potrzeby szukania odpowiednich kluczy.

Wybierając poszczególne warianty można zyskać także dodatkowe zabezpieczenie w postaci wzmocnionych wkładek, które są znacznie odporniejsze na uszkodzenia, które próbują wywołać włamywacze by dostać się do wnętrza.

Niektóre warianty posiadają Master Key również zabezpieczenie przed nieautoryzowanym dorabianiem kluczy. To ważne, ponieważ w ten sposób mamy pewność, że nawet w przypadku zgubienia klucza, nikt nie “dosztukuje” sobie kolejnego egzemplarza. Jest to świetne rozwiązanie w szczególności dla firm, ze względu chociażby na dokumentację.

Dlaczego warto zainwestować w system Master Key?

Ponieważ będzie świetnym uzupełnieniem Twojego systemu zabezpieczeń.

Wykorzystując klucz Master w konfiguracji ze wzmocnieniem antywłamaniowym i ochroną przed nieautoryzowany dorobieniem klucza, w połączeniu z systemem alarmowym, Twój budynek będzie istną twierdzą. 

Ogromnym atutem Master Key System jest możliwość regenerowania wkładek. Oznacza to, że po dłuższym okresie eksploatacji nie ma potrzeby kompletnej wymiany wkładek, a można wymienić jej poszczególne elementy. W ten sposób nie powstaje potrzeba wymiany wszystkiego, a tylko poszczególnych elementów systemu. 


Jeżeli chcesz zabezpieczyć swój budynek lub pomieszczenia, skorzystaj z rozwiązania klucza Master i miej pewność, że Twoje domostwo lub firma są bezpieczne.