Idealny pokój dla Twojego dziecka

komody i łóżeczka dla dzieci

Urządzanie pokoju dla malucha to ogromna frajda dla rodziców, a szczególnie matek, które wybierają między setkami produktów. Każdy z rodziców chce, aby pokoik dziecięcy spełniał bajkowe wizualizacje, dlatego oprócz starannego doboru delikatnej farby, przeglądają multum dekoracji w przeróżnych wzorach.

Przeglądając wiele ofert ciężko jest się zdecydować, który produkt jest najlepiej przystosowany dla dziecka i wygody rodziców. Według nas, jednym z liderów w tej branży jest sklep Plusbaby, który ma szeroką ofertę, nie tylko mebli dziecięcych, ale również różnego rodzaju akcesoriów, przydatnych zarówno dla maluszka, jak również rodziców.

W niniejszym artykule chcemy przedstawić Państwu najważniejsze elementy wyposażenia, których nie może zabraknąć w żadnym pokoju dziecięcym.

Łóżeczko dla dziecka

Łóżeczko to podstawowy mebel, który musi stanąć w każdym niemowlęcym pokoju. Odpowiednio wyprofilowane łóżeczko oraz starannie dobrany materac, wykonany z najwyższej jakości materiałów wpływa na zapewnienie dziecku należytego komfortu oraz stabilności pleców, co jest niezwykle ważne w okresie rozwojowym.

Łóżeczka dla dzieci produkowane przez firmę Plusbaby posiadają najwyższe standardy, dzięki czemu mają Państwo pewność, że są w pełni bezpieczne dla maluszka. Zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić dziecku bezpieczeństwo w każdym okresie rozwoju. Niezwykle ważna jest możliwość regulacji wysokości obejmująca trzy poziomy.

Łóżeczka marki Plusbaby spełniają wysokie standardy jakości oraz są zaprojektowane w oparciu o obowiązujące kryteria wizualne, dzięki czemu dziecięcy pokój stanie się niezwykle elegancki i nowoczesny. Łóżeczko zostało pokryte farbą o najbardziej pożądanym kolorze, która jest w pełni bezpieczna dla maluszka.

komody i łóżeczka dla dzieci

Komody dla dzieci

Kolejny ważny element, którego nie może zabraknąć to różnego rodzaju komody i szafy. Jak wiadomo, dziecko bardzo szybko rośnie, dlatego ilość ubranek nierzadko przekracza najśmielsze oczekiwania. Aby móc je starannie schować, Plusbaby wyprodukowało najwyższej jakości komody, zaprojektowane w oparciu o nowoczesny styl. Każda komoda dla dziecka powstała z naturalnego drewna sosanowego i pomalowana ekologicznymi farbami, bezpiecznymi dla zdrowia maluszka.

Oferowane modele zawierają trzy pojemne szuflady, dzięki czemu z łatwością schowają w nich Państwo dużą ilość ubranek. Szuflady wyposażone są w prowadnice kulkowe, dzięki czemu płynnie się otwierają i zamykają, a ich wygląd nadaje iście bajkowego klimatu.

Duży blat to idealne miejsce na ułożenie kosmetyków, a jak wiadomo, dziecięca higiena wymaga ich niezmiernie dużo. Dzięki komodą marki Plusbaby nadamy odrobiny nowoczesności oraz elegancji do dziecięcego pokoju oraz zaplanujemy wystrój, który będzie zarówno atrakcyjny wizualnie, jak i funkcjonalny. Zatem nawet małe wnętrze zostanie zagospodarowane w wymagane elementy wyposażenia.

komody i łóżeczka dla dzieci

Przewijaki dla niemowląt

Przewijak dla dzieci to niezwykle wygodne rozwiązanie dla rodziców, ponieważ pozwala zgromadzić w jednym miejscu niezbędne do tej czynności produkty. Miękkie wypchanie wpływa na komfort maluszka i gwarantuje jego bezpieczeństwo. Jednak nie zawsze możliwe jest wstawienie przewijaka ze względu na dodatkowe koszty oraz potrzebne miejsce.

Rozwiązaniem tego problemu są specjalnie zaprojektowane przez firmę Plusbaby komody z podstawą na przewijak. Dzięki jednemu meblowi mogą Państwo efektywnie zagospodarować przestrzeń i zyskać miejsce na łatwiejsze, a przede wszystkim bezpieczniejsze przewijanie maluszka. Podobnie jak inne komody, są zaprojektowane w oparciu o najwyższe standardy i elegancki wygląd. Komody pokryte są ekologiczną farbą bezpieczną dla zdrowia dziecka. Składają się z trzech, dużych szuflad, w którym z łatwością schowają Państwo ubranka, kosmetyki oraz pieluszki. Każda z nich wyposażona jest w prowadnice, które ułatwiają ich otwarcie oraz zamknięcie.