Drewniana mapa świata na ścianę

Drewniana mapa świata na ścianę

Gdy planujemy projektowanie wnętrza wymarzonej sypialni czy pokoju gościnnego, jak również w czasie generalnego remontu tych przestrzeni, stajemy przed trudnym wyborem – jak zagospodarować ściany w sposób nietuzinkowy, nadający pomieszczeniu wyjątkowego charakteru. Wciąż dużym powodzeniem cieszą się fototapety, plakaty czy reprodukcje obrazów. Warto jednak postawić na dekorację, która będzie odzwierciedlała nasze pasje, marzenia czy aspiracje, codziennie przypominając nam o naszych planach i szczytach, które planujemy zdobyć. Idealną formą dekoracji ściennej dla wszystkich, którzy kochają podróży i odkrywanie nowych kultur, pozostaje drewniana mapa świata. Każdy globtroter będzie mógł na bieżąco zaznaczać miejsca, w których postawił już stopę, wspomnieć odbyte podróży, a także wyznaczyć ścieżki przyszłych destynacji. Drewniane mapy świata na ścianę, w różnych formach wykonania i rozmiarach, znajdą Państwo w sklepie internetowym Sikorka.net.

  • Drewniana mapa świata – idealna dekoracja ścienna dla podróżników
  • Odmień wnętrze ze ścienną mapą świata z gatunkowego drewna
  • Cechy drewnianych map ściennych
  • Rodzaje drewnianych map ściennych na Sikorka.net

Drewniana mapa świata – idealna dekoracja ścienna dla podróżników

Każdy miłośnik podróżowania zna to niepowtarzalne uczucie, gdy na rozpiętej na ścianie mapie zaznaczamy miejsca odbytych wycieczek, wyznaczając trasy kolejnych wyśnionych podróży. A co byłoby, gdyby gustownie wykonana mapa świata stała się stałą dekoracją w naszym salonie czy sypialni. Taką możliwość przynosi bogata oferta serwisu Sikorka.net. Drewniana mapa ścienna to idealny dodatek zarówno do pokoju gościnnego, przedpokoju, biura, jak i pokoju dziecięcego. W ten sposób może pełnić również funkcję edukacyjną, utrwalając wiedzę geograficzną najmłodszych domowników.

Odmień wnętrze ze ścienną mapą świata z gatunkowego drewna

Wszystkie prezentowane przez nas drewniane mapy ścienne zostały przygotowane z ogromną dbałością o precyzję i jakość wykonania, przy pomocy wysokogatunkowego drewna, co gwarantuje również trwałość projektu. To wspaniała dekoracja, która w nietuzinkowy sposób zdefiniuje charakter pokoju nastolatka, przestrzeni gościnnej w naszym domu czy pomieszczenia biurowego. 

Cechy drewnianych map ściennych

Nasze drewniane mapy ścienne cechuje wykonanie ręczne (handmade), dopasowanie do każdego wnętrza dzięki ogromnej gamie wzorów i rozmiarów, łatwa i przyjemna instalacja, jak również – gratka dla wszystkich miłośników podróży – możliwość zaznaczania na powierzchni mapy miejsc już odwiedzonych. Wszystkie mamy zostały przygotowane na wysokiej jakości sklejce za 100% drewna. Każdy wzór możemy również rozszerzać, wybierając z bogatej oferty dodatków. W sklepie internetowym oferujemy również specjalny zestaw montażowy, który ułatwi precyzyjną instalację na ścianie.

Rodzaje drewnianych map ściennych na Sikorka.net

Do wyboru pozostają mapy basic, classic, premium, w wersji trójwymiarowej, geometryczne, podświetlane LEDami, a także wykonane z mchu chrobotka. Świetnym rozwiązaniem dla najmłodszych będzie mapa w formie tablicy kredowej, dzięki której dzieciaki mogą rozwijać swoją geograficzną pasję poprzez zabawę z rozpoznawaniem i podpisywaniem konkretnych krain geograficznych czy państw. Drewniane mapy dostępne są również w 3 różnych rozmiarach – M zawiera 7 dużych elementów, 45 małych wysp, zestaw montażowy, w pakiecie L otrzymujemy dodatkowo podpisy oceanów i róże wiatrów, a w najbogatszej wersji XL – samolociki i statki, jak również Antarktydę.