Dmuchane jacuzzi – nietuzinkowy prezent na rocznicę ślubu

Dmuchane jacuzzi

W czasach konsumpcjonizmu ciężko znaleźć materialny prezent, który zrobi wrażenie na obdarowanej osobie. Wszystko mamy dziś przecież na wyciągnięcie ręki. Mimo to zawsze chcemy w jakiś sposób uczcić wyjątkowe okazje. Warto zastanowić się nad prezentem, który będzie funkcjonalny i pozwoli wspólnie spędzić czas. Dobrym pomysłem na prezent z okazji rocznicy ślubu jest dmuchane jacuzzi. Opowiemy o nim w naszym artykule.

Jacuzzi do ogrodu – niezapomniane chwile w domowym zaciszu

Pęd współczesnego świata sprawia, że ciężko znaleźć czas na relaks w towarzystwie współmałżonka. A co, gdyby postawić w ogrodzie prywatne jacuzzi? To luksus, na który można (a nawet trzeba!) sobie pozwolić. Świetną opcją jest dmuchane jacuzzi, wykonane z wytrzymałego materiału, odpornego na czynniki zewnętrzne. Dzięki zastosowaniu specjalnej technologii jacuzzi nie ulega odkształceniu. Niezawodny system hydromasażu zapewnia relaks porównywalny z wizytą w SPA – z tą różnicą, że we własnym ogrodzie i wtedy, kiedy tylko zapragniesz. Ponadto jacuzzi wyposażone jest w zintegrowany podgrzewacz, a zatem można z niego korzystać nie tylko latem. Ogromną zaletą jest mobilność takiego jacuzzi; na chłodne miesiące można je przenieść na przykład na taras. Jacuzzi są dostępne w różnych wariantach; większe i mniejsze.

Podczas zakupu warto zwrócić uwagę na takie funkcje i akcesoria, jak:

  • automatyczne ogrzewanie (zapobiega zamarzaniu elementów wewnątrz jacuzzi),
  • dozownik chloru (zapewnia stały poziom chloru),
  • pompa,
  • filtr do pompy,
  • zestaw naprawczy,
  • pokrywa na jacuzzi,
  • poduszki pod głowę,
  • uchwyty na napoje itp.

Na jakie jacuzzi dmuchane się zdecydować?

Dmuchane jacuzzi to doskonały prezent dla małżonka; pozwoli zbliżyć się do siebie nawet po wielu latach małżeństwa. Taki podarunek można jednak sprawić również rodzicom na rocznicę ślubu. Możesz być wówczas pewien, że będą z niego korzystać i zawsze znajdą czas na wspólny relaks. Chętniej korzysta się z takich rozwiązań wtedy, kiedy są one pod ręką. Nasuwa się jednak pytanie: na jakie dmuchane jacuzzi warto się zdecydować?

Przede wszystkim wybieraj produkty wiodących producentów (np. Bestway, Intex). Takie produkty są nie tylko wytrzymałe, ale także opatrzone stosownymi atestami. Musisz zdecydować, jak duże będzie jacuzzi. Weź pod uwagę wielkość ogrodu i tryb życia obdarowywanych osób. Do wyboru są niewielkie 3-osobowe jacuzzi. Może jednak warto zdecydować się na większy model, który pomieści 6 osób? Dzięki temu jacuzzi stanie się nie lada atrakcją podczas letnich przyjęć plenerowych w ogrodzie.