5 pomysłów na aranżację łazienki

płytki łazienka

Jak urządzić łazienkę, aby była ładna i funkcjonalna? Podążać za nowoczesnymi trendami, czy pozostać przy klasyce? Dobranie wszystkich elementów jest kluczowe, aby łazienka nie tylko spełniała swoja funkcję, ale i zachwycała. Oto 5 pomysłów na aranżację wspaniałej łazienki.

Płytki do łazienki w stylu skandynawskim

Styl skandynawski to przede wszystkim proste wzory i drewno. Łazienki zaaranżowane w ten sposób są przytulne i przypadną do gustu wielbicielom klasycznych wzorów. Ale zaraz, drewno w łazience? Jak najbardziej. Tak się składa, że płytki do łazienki mogą łudząco przypominać drewno. Jednocześnie są odporne i antypoślizgowe. Piękne drewnopodobne wzory mają na przykład płytki podłogowe Paradyż. Do nich warto dobrać jasne kafelki, które optycznie poszerzą przestrzeń. Szczęśliwie wśród płytek łazienkowych Paradyż można znaleźć i takie modele, więc wszystkie płytki do łazienki da się zamówić z jednej firmy.

Styl Ombre – wielokolorowe płytki do łazienki

Bardzo interesująca propozycja to wielobarwne płytki łazienkowe Paradyż. Można dzięki nim wykorzystać grę świateł w łazience posiadającej okno. Płytki do łazienki Paradyż pomogą stworzyć stylowe i nietuzinkowe wnętrze.

Płytki do łazienki z metalicznym połyskiem

Płytki do łazienki mogą olśniewać srebrnym połyskiem. Coś takiego również znajdzie się wśród płytek łazienkowych Paradyż. Dobrze wyglądają z klasycznymi motywami, takimi jak marmur, czy biel i szarości.

Jasne płytki do łazienki i złote elementy

Łazienka może być też elegancka. Wystarczy połączyć jasne kafelki, np. płytki łazienkowe Paradyż ze złotą armaturą. Bardzo dobry wybór zarówno do małych, jak i dużych łazienek. Jasne ściany zawsze sprawiają, że pomieszczenie wydaje się przestronniejsze.

Połącz style i motywy

Czasem ciężko wybrać tylko jeden styl. Może to znak, że warto je ze sobą połączyć? Przykładowo można wziąć drewnopodobne płytki podłogowe Paradyż i zestawić je z metalicznymi płytkami do łazienki lub złotą armaturę złączyć z wielobarwnymi płytkami łazienkowymi. Dwa różne style w łazience mogą być trudne do pogodzenia, jednak efekt końcowy będzie oszałamiający.