Twojefirany.pl – „Kornelia” Salon Firan – produkty na co dzień i od święta

dom

Dekoracje wnętrz nadają im charakteru. Sprawiają, że pomieszczenie zyskuje przytulność, klimat i styl. W dodatku ukazują wyczucie smaku i podkreślają indywidualność mieszkańców. Nieistotne czy mowa o codziennych aranżacjach, czy o akcentach okazjonalnych – styl Twojego mieszkania świadczy i mówi o Tobie.

Dekoracje okazjonalne – stwórz magiczny nastrój

Świętowanie jest częścią życia, bez której rzeczywistość jawi się w szarych i smutnych odcieniach. Okaż celebrację życia i udekoruj swoja przestrzeń w czasie świąt – nie ważne czy chodzi o Boże Narodzenie, Wielkanoc, rocznicę ślubu, czy urodziny. Niepowtarzalny, świąteczny nastrój uzyskasz dzięki specjalnym, produktom okazjonalnym z Salonu Firan „Kornelia”, czyli twojefirany.pl.

Boże Narodzenie z twojefirany.pl

Okres bożonarodzeniowy trwa niemal cały grudzień i część stycznia. To bardzo dużo w skali roku. Spraw, aby ten czas był magiczny. Otul wnętrza swojego domu ciepłym klimatem świąt, będących wspaniałą okazją do spotkań z najbliższymi.

W uzyskaniu świątecznej atmosfery pomoże Ci „Kornelia” Salon Firan, udostępniając Ci ozdobne, stylowe artykuły z dala od kiczu i przesady.

Jeśli posiadasz kominek, możesz udekorować go uroczymi skarpetami na prezenty z motywem renifera, choinki lub śnieżynki. W tym samym stylu utrzymane są świąteczne poduszki, które możesz położyć na sofie. Jednokolorowy, miękki koc otuli Cię w zimowy wieczór i doda ciepła – tego fizycznego oraz tego bijącego z dekoracji.

Twoich gości może powitać gustowny stroik w formie wianka, zawieszony na drzwiach wejściowych (możesz umieścić tego typu dekorację na innych drzwiach w domu lub położyć ją na stole, dodając opcjonalnie do środka świecę).

W różnych miejscach mieszkania możesz ustawić stylową choinkę, obitą miękkim  welurem w szarym kolorze lub choinkę drewnianą, malowaną jednostronnie. Inne figurki, które mogą ozdobić twój dom, dodając mu świątecznego uroku, przedstawiać mogą skrzaty, elfy, anioły oraz oczywiście – postać Świętego Mikołaja. Ciekawą i oryginalną alternatywę stanowią mniej popularne motywy dekoracyjne, np. narty.

Świąteczny stół ozdobi klasyczny obrus z dekoracyjnym bieżnikiem. Możesz wybrać subtelny model w eleganckim odcieniu ciemnej zieleni, szarą serwetę z gustownymi, skromnymi zdobieniami przy krawędziach, czy bardziej uniwersalne modele.

Świąteczne detale również dodadzą stylu – mogą nimi być przeróżne gałązki dekoracyjne, np. w kolorze ponadczasowego srebra lub złota.

To tylko niewielki ułamek tego, co znajdziesz na stronie Salonu Firan „Kornelia” w dziale z dekoracjami okazjonalnymi.

Nie tylko na Boże Narodzenie – dekoracje w twojefirany.pl

Urodziny bliskiej osoby również są świętem, tyle, że o mniejszym zasięgu. Świętować możesz w towarzystwie tej jedynej, najbliższej osoby lub po prostu – rodziny i przyjaciół. Warto wtedy zadbać o przytulny klimat, w czym pomogą Ci np. Świeczniki, lampiony lub bardziej oryginalne – dekoracyjne klatki na świece.

„Kornelia” Salon Firan – idealny prezent dla domu

W sklepie internetowym twojefirany.pl  znajdziesz setki produktów, które nadają się na prezent z jakiejkolwiek okazji. Sprawdź koniecznie ofertę sklepu i obdaruj kogoś bliskiego lub po prostu – spraw prezent sobie!