Kolekcja Rainshower Grohe – styl i funkcjonalność

łazienka

Łazienka to ważne pomieszczenie w każdym domu. W tym wypadku zależy nam na zachowaniu komfortu i funkcjonalności. Nie bez znaczenia jest design poszczególnych elementów wyposażenia. Na uznanie zasługuje kolekcja Rainshower Grohe, która cieszy się popularnością na rynku. Postawić można na różnorodne deszczownice, zgodnie ze swoimi oczekiwaniami. Produkty mają różne kształty i rozmiary, co ułatwia dobranie najlepszego rozwiązania. Producent oferują wersje okrągłe, kwadratowe, małe i duże. Do wyboru mamy modele montowane na ścianie lub na suficie. Różnorodna kolorystyka daje wiele możliwości podczas zakupu. Poza popularnymi wersjami chromowanymi, nie zapominajmy o modelach grafitowych, złotych i innych.

Deszczownica Rainshower Grohe

Deszczownica sufitowa tego rodzaju odznacza się specjalistycznym systemem SpeedClean. Ma on za zadanie zapobiegać osadzaniu się kamienia w wytryskowych otworach deszczownic. To sprawia, że z łatwością utrzymamy produkt w czystości. Nie bez znaczenia jest technologia DreamSpray, która zapewnia idealny strumień za pomocą równomiernego rozprowadzania wody do każdej pojedynczej dyszy. Użytkownicy mogą cieszyć się przyjemną kąpielą każdego dnia. W urządzeniach jest zamontowana funkcja wyboru mocy i rodzaju strumienia, dopasowanego do naszych oczekiwań.

Szeroka oferta

Sporą popularnością cieszą się przykładowo deszczownice Rainshower Grohe z trzema strefami natrysku. Pozwalają one operować strumieniami wody, w zgodzie ze swoimi potrzebami. Po całym dniu pracy odczujemy pełen relaks z rozluźniającym strumieniem Rain. Z kolei rankiem rozbudzi nas intensywny strumień wodny Jet. Deszczownica tego typu to dobry wybór nawet dla najbardziej wymagającego odbiorcy. Co jeszcze oferuje seria Grohe? Klienci mogą skorzystać z baterii natryskowej z ekologiczną technologią. Zużycie wody dzięki temu jest mniejsze. Baterie również stawiają na funkcję SpeedClean. Dysze są wykonane ze specjalnego silikony, dlatego usuwania kamienia trwa kilka sekund. Nie trzeba używać w tym celu specjalnych środków do pielęgnacji baterii łazienkowej.

Gdzie można zakupić produkty z serii Rainshower Grohe? Odbiorcy mogą postawić na zakup w internetowym sklepie. Dzięki temu z pewnością zaoszczędzić można nie tylko cenny czas, lecz także pieniądze. Sprzedawcy służą pomocą na każdym etapie doboru elementów wyposażenia łazienki. Dobra jakość idzie w parze z przystępną ceną.